Slide background
Slide background

سینک ظرفشویی :

سینک ظرفشویی از مهمترین قسمت های یک آشپزخانه و یکی از تجهیزات آشپزخانه است و اصولا در هر خانه ای باید وجود داشته باشد برخی از انواع این سینک ها عبارتند از : سینک گرانیتی ، سینک استیل ، سینک شیشه ای که به صورت تو کار ، روکار یا زیر کار وجود دارد ولی معمولا سینک های گرانیتی و شیشه ای فقط به صورت توکار یا روکار ارائه میشوند . در بازار محصولات سینک ظرفشویی انواع متفاوتی وجود دارد که تشخیص اینکه کدام خوب و کدام بد هستند کمی دشوار است. ولی سعی ما بر این است که به شما کمک کنیم تجهیزات آشپزخانه بهتری خرید کنید. برای انتخاب محصول و مشاهده لیست قیمت روی عنوان سینک ظرفشویی کلیک کنید .

وب سایت ایران نیاز به پاس حسن توجه شما عزیزانی که مارا در این مدت همراهی کرده به جهت سیر در مسیر تکامل خود ، از هم اکنون در حوزه تجهیزات ساختمانی نیز به شما مشتریان عزیز ارائه خدمت خواهد کرد.

تجهیزات آشپزخانه

سعی ما بر این است در این بخش که در کنار بخش های آجر و آجر نما ، انواع سنگ ساختمانی ، سرامیک و موزاییک و فوم و یونولیت که از ملزومات اصلی ساخت و ساز است برای عزیزانی که قصد دارند فضای آشپزخانه خود را بازسازی کنند ، تجهیزات آشپزخانه و مواردی همچون انواع سینک ظرفشویی ، انواع هود آشپزخانه ، انواع شیر آلات بهداشتی آشپزخانه ، اکسسوری کابینت و انواع فر توکار و مدل های مختلف تسویه آب را از تمامی برند های موجود در بازار و تمامی کد های قابل ارائه و در حال تولید و تجهیزات آشپزخانه با کیفیت بالا و قیمتی رقابتی همراه با شرایط ویژه پرداخت در این وب سایت جمع آوری کرده و به شما عزیزان ارائه دهیم.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات آشپزخانه با شماره های : 03134597290 و 03134597905 تماس حاصل نماید

کارشناسان ما در هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات و مشاوره قبل از خرید به شما هستند .

تجهیزات آشپزخانه سینک ظرفشویی
هود آشپزخانه قیمت هود
[sv_product_list style=”grid-small3″ number=”8″ cats=”kitchen-appliances”]