درباره ایران نیاز

معرفی ما

هدف ایران نیاز جلب رضایت شماست

ایران نیاز یک وب سایت تبلیغاتی در زمینه صنعت ساختمان است که از سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز نموده است
مدیریت ایران نیاز با گروه بازرگانی ملکیان به مدیریت محسن ملکیان بوده که از فعالان حوزه صنعت و ساختمان در اصفهان و دولت آباد می باشد.

وب سایت ایران نیاز به عنوان نیازمندیهای صنعت و ساختمان و مجله خبری صنعت و ساختمان شروع به کار کرده و در نظر دارد بستر امنی را جهت خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی و صنعتی به وجود بیاورد و به زودی بخش های مختلف این وب سایت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت ،

عمده فعالیت ایران نیاز در زمینه های سنگ ، آجر ، کاشی ، سرامیک ،تجهیزات آشپزخانه و سایر مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است که صاحبان صنایع ، انبوه سازان و تولید کنندگان متریال های مختلف و مصالح ساختمانی میتوانند به راحتی نیاز های خود را در این وب سایت یافته یا خدمات و محصولات خود را آگهی نمایند.

تیم مشاوره و تبلیغات مجازی ایران نیاز آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص چگونگی تبلیغات در فضای مجازی، بستر سایت ، کانال تلگرام و اینستاگرام ایران نیاز به شما عزیزان میباشند .

سیاست ما این است تا قبل از انتشار هرگونه آگهی در این وب سایت از کیفیت و اصالت محصول در آزمایشگاه های تخصصی و قیمت مناسب آن اطمینان حاصل نموده و کارشناسان و ناظران کیفی مجرب در این زمینه نهایت دقت عمل را به خرج داده اند .

جهت اطلاع از نحوه ثبت آگهی و تبلیغات و تعرفه ها با ما تماس بگیرید.
منتظریم تا بتوانیم با کسب راهنماییهای شما استاد و بزرگواران گامی در جهت رشد و شکوفایی صنعت و ساختمان کشور برداریم .