آجر نما

 

چرا آجر اصفهان ؟

خوب می دانید که اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان آجر می باشد , با توجه به این موضوع رقابت قیمت آجر اولین آیتم می باشد که در فروش آجر اصفهان رقابت سنگی میان کارخانه آجر ها در اصفهان هست و اگر زمان برای شخص بسیار مهم است بجای گردش درب این کارخانه قیمت گرفت و اون کارخانه با یک تلفن ساده میتوانید به راحتی قیمت آجر را داشته باشید و در صورت نیاز خرید کنید در بخش لیست قیمت آجر نسوز نما قیمت برخی آجر ها خورده ولی به روز نیستند

آجر ۱۰ سوراخ در اصفهان

آجر لفتون در اصفهان

آجر نسوز نما اصفهان

آجر نما

تاریخچه آجر نما در اصفهان  اصفهان

سازه های آجری دوران صفوی در اصفهان ، جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. در این دوران اکثر بناها به صورت آجر کاری های زیبا ساخته شده اند که باعث شد در آن زمان بسیاری از افراد علاقه مند به این حوزه شده اند. هنر آجرکاری در این دوران باعث به وجود آمدن انواع قوس های باربر تزیینی آجری، انواع برج های کبوترخانه آجری ، نماهای مشبک آجری ، انواع نقش های رسمی بندی یا کاربندی و طاسه سازی های آجری در شکل های مختلف با عناصری مانند سوسن، نیمه سوسن، هفتی، سینه باز، پاباریک، لچکی، ترنجی و با به کارگیری نقش های زیبای گلچین آجری در بین این عناصر ، به خصوص در بازارها گردید.

 

آجر اصفهان همچنین در دوره صفویه ، ساختن آب انبارهای آجری با نقش های زیبا جهت اقلیم های گوناگون ، به خصوص بادگیردار برای مناطق گرم و خشک کویری همراه با هنر آفرینی ‌های چشمگیر ، مورد توجه بوده است.

از میان آثار بسیار متعدد آجری این دوره می‌توان به سی و سه پل ، تالار اشرف ، کلیسای وانک در اصفهان ، آرامگاه خواجه ربیع در خراسان رضوی ، کاروانسرای قصر بهرام در سمنان و امامزاده یحیی در همدان ، اشاره نمود.

استان اصفهان یکی از استان های غنی از نظر رس بوده و این امر باعث ایجاد چندین کارخانه آجر سازی شد که از بین این شرکتها ، شرکت آجر نما اصفهان است.

شرکت آجر نما اصفهان در بین دیگر شرکتها دارای کیفیت بهتر و وسعت کاری زیادی بوده به طوری که سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است.

کاربرد آجر نما اصفهان

با تاسیس کارخانه های متعدد تولید آجر، در سرتاسر استان اصفهان ، آجر به عنوان یکی از مصالح ساختمانی ، با پیشرفت صنعتی رو به رو شده است.

آجر نسوز، آجرشیل، آجر انگلیسی، آجر شاموتی، آجر لعابی،  آجرهای گلبهی و زرد، از جمله این آجرها هستند، که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به سرشماری های اخیر، ۴۰ الی ۶۰ درصد از واحدهای مسکونی در اکثر نقاط کشور از آجر ساخته شده اند.

علاوه بر اصفهان ، آجر در دیگر استانها نیز به طور چشم گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خلق زیباترین ساختمانها و سازه های آجری، از محصولات شرکت آجر نما اصفهان که در تنوع، زیبایی، کیفیت، استحکام و هنر حرف اول را می زنند، بهره مند شوید.

از این پس می توانید انواع محصولات آجر نما. آجر نما نسوز . آجر لفتون .آجر ۱۰ سوراخ. آجر سوراخدار . آجر اصفهان . آجر پلاک . آجر ۳ سانتی . آجر قرمز . قیمت آجر. آجر عراقی . آجر سوله .آجر گلبهی . آجر رنگی . آجر شاموتی . آجر صنعتی . آجر نسوز صنعتی . آجر ۳ گل . آجر قزاقی . آجر سنتی . آجر کف فرش . آجر بهمنی . آجر زرد . آجر لعابی . آجر لعابدار . آجر فیروزه ای . آجر مدرسه ای . آجر یزد . آجر سفال . تیغه سفال دیواری . بلوک سقفی . سفال سقفی . سفال ۴۰ فومدار . سفال فومدار . سوفال . و آجر قرمز _ آجر گلبهی آجر پلاک  آجر کارتنی آجر دوغابی آجر نسوز آجر لفتون آجر ده سوراخ آجر نما ده سوراخ آجر ۱۰ سوراخ آجر اصفهان آجر قزاقی آجر سنتی- آجر ۵ سوراخ آجر بسته بندی آجر لعابی آجر لعابدار را از بهترین کارخانه آجر اصفهان تهیه کنید 

لیست قیمت آجر نما اصفهان

نتیجه گیری :

اگر به دنبال مکانی هستی که قیمت آجر را به صرفه تز بقیه مکانها ارائه دهد با شماره درج شده در بخش بالا تماس بگیرید و جدیدترین قیمت آجر را بگیرید . بیش از ۸ سال است که در زمینه فروش مصالح ساختمانی در اصفهان فعالیت می کنیم . سعی کرده ایم مشتریان را برای هود راضی نگه داریم .

لینک کوتاه مقاله : https://iran-niaz.com/yj5bk