قیمت آجر نسوز

کارخانه آجر نما نسوز اصفهان

قیمت آجر نسوز

محاسبه قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز :

پر کاربردترین نوع آجردر نمای ساختمان آجر نسوز نما پلاک می باشد . آجر نسوز نما تنوع بالایی در طرح و رنگ و سایز دارد . قیمت آجر نسوز نما به رنگ و ابعاد آن بستگی دارد . آجر نسوز سفید ، آجر نسوز قرمز ، آجر نسوز قهوه ای و شاموتی از محبوب ترین محصولات هستند . این محصولات در سایزهای متفاوتی تولید می شوند .

ابعاد آجر نسوز نما :

سایزهای 2/5×31×7 و 2/5×31×3 که به کرکره ای هم شناخته می شوند بسیار پر مصرف هستند . البته این محصول در آبعاد بزرگتر 60×10 هم تولیده شده است . آجرهای نسوز در ابتدا بیشتر در شومینه و کوره ها مورد استفاده قرار می گرفت . تحمل دمای بالا ویژگی اصلی آجر نسوز نما می باشد . چیزی در حدود 110 تا 1600 درجه سانتی گراد را به راحتی تحما خواهد کرد . آجر نسوز با رسانایی گرمایی کمی که دارد مصرف انرژی را کاهش می دهد . به دلیل وجود اکسید آلومینیوم می تواند حرارت بالایی را تحمل کند . آجر نما نسوز علاوه بر مقاومت بالا در برابر حرارت، در مقابل عوامل جوی و محیط های اسیدی بسیار مقاوم است .

چه تعداد آجر پلاک برای هر متر مربع نیاز است؟

آجرنسوز ۷۳۱ به تعداد ۴۰ قالب در هر متر مربع با بندکشی ۱سانتی نیاز است  . آجر نسوز ۵.۵۲۲ تعداد ۷۲ قالب در هر متر مربع نیاز است .

وب سایت ایران نیاز نمایندگی بهترین آجر نسوز کارخانه اصفهان و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار آمادگی همکاری با شما را دارد .

اجر نسوز ایران نیاز بهترین اجر نسوز اصفهان
آنچه که آجرهای نسوز را از سایر آجر نماها متمایز کرده است، توانایی آن ها در برابر حرارت های ۲۵۰۰ درجه می باشد

قیمت آجر نما نسوز داخلی :

آجرهایی داخلی به صورت تر و خشک و دوغابی اجرا می شود . در ساختمان هایی با نمای پارامتریک از آجر نسوز استفاده می کنند . این محصول به علت تولید صنعتی به وفور و با قیمت مناسب در دسترس است، که یکی از مزیت های آن نسبت به سنگ و چوب ترمووود می باشد . با توجه به ابعاد استاندارد آن اجرای آن به سهولت امکان پذیر است.