آشنایی با سنگ سمیرم اصفهان

آشنایی با سنگ سمیرم اصفهان

سنگ سمیرم از دسته سنگ های آهکی و سفید است که تراکم بالایی دارد . نوع فرآوری این سنگ  به سه صورت تیشه ای ، سابیده (صیقلی) و چرمی است .

ویژگی های سنگ سمیرم اصفهان :

سنگ سمیرم جزو دسته سنگ های مرمریت لایم استون آهکی و سفید می ­باشد . تراکم این سنگ نسبت به سنگ های لایم استون بالاتر است . این سنگ با عنوان سنگ مرمریت سمیرم شناخته می شود . سنگ های سمیرم از قدیمی ترین سنگ ها در ایران هستند . در ساختمان سازی کاربرد زیادی دارند . در بخش های مختلف یک ساختمان می توان از سنگ سمیرم استفاده نمود . 

به جای استفاده از سنگ های تراورتن روشن می توان از سنگ های ساختمانی سمیرم اصفهان استفاده نمود . به دلیل رنگ روشن و یکنواخت و قیمت مناسب این سنگ ها ، جایگزین مناسبی به جای سنگ تراورتن روشن شده است . سنگ های مختلف سمیرم به صورت صیقلی ، تیشه ای و چرمی فرآوری می گردد . مهم ترین ویژگی سنگ های ساختمانی سمیرم رنگ روشن آن است . همین امر باعث شده تا کارفرمایان با توجه به فیمت مناسب ، این نوع سنگ مرغوب و به صرفه را انتخاب کنند . از این سنگ زیبا برای نمای فضاهای داخلی و نمای بیرونی ساختمان بیشتر استفاده می شود . قیمت پایین سنگ سمیرم نسبت به سنگ های دیگر با زمینه سفید ، باعث استفاده بیشتر از محصولات سنگی تولیدی سمیرم اصفهان شده است .

 

فروش و قیمت انواع مدل سنگ مرمریت در شهر سمیرم و استان اصفهان
مرمریت سمیرم مناسب جهت نمای داخلی و خارجی و لابی و کف … سنگ مرمریت به خاطر زیبایی، استحکام و مقاومت در برابر آتش و فرسایش، سنگی با ارزش به شمار می رود.

موارد استفاده از سنگ سمیرم :

کاربرد این سنگ به صورت کلی در سنگ نمای داخلی و بیرونی ساختمان است . این محصول زیبا یکی از پر مصرف ترین سنگ های نما می باشد . همچنین می توان سنگ های تولیدی در معدن سمیرم را در نمای دیوار راه پله و دیوار پارکینگ کار کرد .

قیمت سنگ ساختمانی سمیرم :

عوامل موثر در قیمت سنگ مرمریت سمیرم :

  • هر چه قدر رنگ سنگ روشن و یکدست تر باشد قیمت سنگ سمیر افزایش می یابد
  • اگر سنگ کم رگه و کم فسیل باشد قیمت بالاتری دارد
  • ضخامت سنگ سمیرم مستقیم بر روی قیمت سنگ تاثیر می گذارد
  • کیفیت فرآوری سنگ سمیرم از نظر ساب ، برش و تیشه

 

سنگ ترامیت به دلیل دارا بودن کانی های رسی درخود ، از درجه صیقل پذیری ضعیف تری برخوردار است
سنگ ترامیت سمیرم با کیفیت فوق العاده عالی و طراحی زیبا جهت فروش ارائه می شود

معدن سنگ های(صیقلی – چرمی – تیشه ای) و سنگ ترامیت سمیرم در جنوب استان اصفهان واقع شده است . سنگ مرمریت سمیرم اغلب به صورت 40 طول برش و فرآوری می گردد .

 

جهت خرید سنگ ساختمانی سمیرم و اطلاع از قیمت روز سنگ سمیرم اصفهان حتما با تماس بگیرید . ایران نیاز راهنمای جامع خرید و فروش سنگ های تزئینی و ساختمانی به همراه آنالیز و کاربرد سنگ ها، به شما کمک میکند تا در کمترین زمان بهترین انتخاب را داشته باشید .

 

سنگ سمیرم تیشه ای از عمده سنگهای قدیمی و پرکاربرد در صنایع ساختمان سازی است
پذیرش سفارش آنلاین مرمریت سمیرم تیشه ای از هر کجای ایران ، تحویل به موقع سفارش ، فروش مرمریت سمیرم تیشه ای با قیمت مناسب