انواع سنگ های ساختمانی قابل خرید

اگر بدنبال سنگ های جدید برای ساخت و ساز هستید پیشنهاد می کنم مدل های سنگ های پایین را نگاه کنید اگر مورد پسند قرار گرفت با شماره ۰۹۱۳۱۱۷۱۱۳۱ تماس بگیرید و قیمت سنگ را به روز بگیرید .

سنگ تراورتن شکلاتی موج دار

تراورتن شکلاتی موج دار

سنگ تراورتن دودی

تراورتن دودی

سنگ تراورتن جنگلی آذر شهر

تراورتن جنگلی اذر شهر

سنگ مرمریت مرودشت

سنگ مرمریت مرودشت

سنگ تراورتن سفید عباس آباد موج دار

سفید-عباس-اباد-موج-دار

سنگ تراورتن کرم ابرکوه

تراورتن-کرم-ابرکوه

سنگ تراورتن عباس آباد بی موج

تراورتن عباس آباد بی موج

سنگ گرانیت خرم دره

گرانیت خرم دره

سنگ شبه گرانیت فیروزه ای

شبه گرانیت فیروزه ای

سنگ لایم استون سفید

سنگ سفید لایم استوون

سنگ گرانیت سفید نطنز

گرانیت-سفید-نطنز

سنگ گرانیت مشکی نطنز

گرانیت مشکی نطنز

سنگ گرانیت قرمز اصفهان

گرانیت قرمز اصفهان

سنگ مرمریت پارادایس

مرمریت پارادایس

سنگ مرمریت آباده

مرمریت آباده

سنگ گرانیت سفید نطنز

گرانیت-سفید-نطنز-1

سنگ مرمریت رویال خوی

مرمیت-رویال-خوی

سنگ مرمریت سمیرم کرم

مرمریت-سمیرم-کرم

سنگ مرمریت گلدن بلک

مرمریت گلدن بلک

محصولات بیشتر

کاربرد سنگ های ساختمانی

سنگ ساختمانی یکی از قدیمی ترین  مصالح ساختمانی است که بشر برای ساخت پناهگاه و ابزار از آن بهره برده است.

مصرف از سنگ های طبیعی و زیبا در دکوراسیون داخلی منزل باعث افزایش کشش عمر و کیفیت دکوراسیون داخلی ساختمان  و برای مدت طولانی زیبایی را به منزل شما هدیه می کنند. اگر در خانه ستون هایی که احتیاج به ایده ای زیبا و خاص برای مصرف از سنگ آنتیک درون تو منزل دارید، بهترین گزینه بخاطر استعمال از همین سنگ ها در ستون های خانه می باشد.ستونها  را با حجر بپوشانید و نمایی لطیف و باشکوه به دکوراسیون مسکن بدهید،
بعنوان مثال حجر مرمر یک سنگ فوق العاده با قابلیت های زیبایی شناسی و محصور کننده در لیف منزل  و به صبر قابل شست و شو می باشد و برای نقاط مرطوب مانند سرویس بهداشتی، دوش و… که در معرض انواع آلودگی فراغت دارند، بهترین گزینه می باشد. اصولا سنگ های مرمر اگر در فام سیاه جایگذاری شود جلوه و درخشش بوسیله دکوراسیون می دهد و براق تر بوسیله نظر می رسند. برای همین دلیل مرمر سفید محیط منزل را معلوم و نورانی می سازد.حجر مرمر یک حجر دگرگونی است که داخل نهاد یافت می شود. در سال های اخیر به نشانی یکی از مصالح مهم و قشنگ در معماری و هنرهای تجسمی و در بسیاری از ساختمانها و بناها استفاده می شود که در عین سختی و استحکام، ظاهری زیبا و باریکه داشته و تنوع رگه سنگ مرمر، باعث تنوع و جلوه در بافت عقل مرمر شده است.

البته باید بوسیله این نکته اشاره کرد که در این سالها یکی از ابعادی که استفاده از آن درون طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان افزایش یافته ، استعمال از عقل اسلب است و یکی از پارامترهای تاثیر گذار به خشکی امدن کیفیت آن اجرا و تخصص در چونگی نصب عقل اسلب است.
سنگ مرمرها تو عین ترتیب و تنوع اثر جزیی از دید قابلیت تطبیق با سایر بافتها درون منزل را دارا می باشند. این بافتن هیچگاه گاه به عنوان یک لیف ناهمگون عمل نخواهد کرد و تقریباً با همه لیفها به صورت هماهنگ عمل می درنگ.این سنگ هارا می توانید در جاهای مخصوص استفاده کنید که باعث زیبایی دکوراسیون داخلی خانه شما شود. بخاطر شهید می توانید این سنگ هارا در دیوار پذیرایی ,نمای ساختمان ,هوا دفتر کار و دیوار بین کابینت و داخل واحد های تجاری از سنگ های آنتیک استعمال کنید.اگر بخواهید می توانید از این سنگ ها در بالای شومینه استفاده کنید چون حجر آنتیک قابلیت تاب گرمای بسیار زیادی را دارد و همچنین می توانید در فضاهای مرطوب و خیس استفاده کنید