آجر نما

چرا آجر اصفهان ؟

خوب می دانید که اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان آجر می باشد . با توجه به این موضوع رقابت قیمت آجر اولین آیتم می باشد . که در فروش آجر اصفهان رقابت سنگی میان کارخانه آجر ها در اصفهان هست . اگر زمان برای شخص بسیار مهم است بجای گردش درب این کارخانه قیمت گرفت و اون کارخانه با یک تلفن ساده میتوانید به راحتی قیمت آجر را داشته باشید . در صورت نیاز خرید کنید در بخش لیست قیمت آجر نسوز نما قیمت برخی آجر ها خورده ولی به روز نیستند .

تاریخچه آجر نما در اصفهان  اصفهان

سازه های آجری دوران صفوی در اصفهان ، جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است . در این دوران اکثر بناها به صورت آجر کاری های زیبا ساخته شده اند . که باعث شد در آن زمان بسیاری از افراد علاقه مند به این حوزه شده اند . هنر آجرکاری در این دوران باعث به وجود آمدن انواع قوس های باربر تزیینی آجری، انواع برج های کبوترخانه آجری ، نماهای مشبک آجری ، انواع نقش های رسمی بندی یا کاربندی و طاسه سازی های آجری در شکل های مختلف با عناصری مانند سوسن، نیمه سوسن، هفتی، سینه باز، پاباریک، لچکی، ترنجی و با به کارگیری نقش های زیبای گلچین آجری در بین این عناصر ، به خصوص در بازارها گردید.

 

آجر اصفهان
فروش و ارسال انواع آجر نما و آجر و سفال اصفهان به سراسر كشور بي واسطه از كارخانه ، آجر ده سوراخ آجرنما ، آجر سفال تیغه ، آجر سه گل

 

همچنین در دوره صفویه ، ساختن آب انبارهای آجری با نقش های زیبا جهت اقلیم های گوناگون مرسوم بوده است . به خصوص بادگیردار برای مناطق گرم و خشک کویری همراه با هنر آفرینی ‌های چشمگیر ، مورد توجه بوده است .

از میان آثار بسیار متعدد آجری این دوره می‌توان به سی و سه پل ، تالار اشرف ، کلیسای وانک در اصفهان ، آرامگاه خواجه ربیع در خراسان رضوی ، کاروانسرای قصر بهرام در سمنان و امامزاده یحیی در همدان ، اشاره نمود .

استان اصفهان یکی از استان های غنی از نظر رس بوده . این امر باعث ایجاد چندین کارخانه آجر سازی شد که از بین این شرکتها ، شرکت آجر نما اصفهان است .

شرکت آجر نما اصفهان در بین دیگر شرکتها دارای کیفیت بهتر و وسعت کاری زیادی است . به طوری که سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است .

کاربرد آجر نما اصفهان

با تاسیس کارخانه های متعدد تولید آجر، در سرتاسر استان اصفهان ، آجر به عنوان یکی از مصالح ساختمانی ، با پیشرفت صنعتی رو به رو شده است .

آجر نسوز، آجرشیل، آجر انگلیسی، آجر شاموتی، آجر لعابی،  آجرهای گلبهی و زرد، از جمله این آجرها هستند . این آجرها در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند .

با توجه به سرشماری های اخیر، ۴۰ الی ۶۰ درصد از واحدهای مسکونی در اکثر نقاط کشور از آجر ساخته شده اند .

علاوه بر اصفهان ، آجر در دیگر استانها نیز به طور چشم گیری مورد استفاده قرار می گیرد .

برای خلق زیباترین ساختمانها و سازه های آجری ، از محصولات شرکت آجر نما اصفهان که در تنوع، زیبایی، کیفیت، استحکام و هنر حرف اول را می زنند، بهره مند شوید .

از این پس می توانید انواع محصولات آجر نما. آجر نما نسوز . آجر لفتون .آجر ۱۰ سوراخ. آجر سوراخدار . آجر اصفهان . آجر پلاک . آجر ۳ سانتی . آجر قرمز . قیمت آجر. آجر عراقی . آجر سوله .آجر گلبهی . آجر رنگی . آجر شاموتی . آجر صنعتی . آجر نسوز صنعتی . آجر ۳ گل . آجر قزاقی . آجر سنتی . آجر کف فرش . آجر بهمنی . آجر زرد . آجر لعابی . آجر لعابدار . آجر فیروزه ای . آجر مدرسه ای . آجر یزد . آجر سفال . تیغه سفال دیواری . بلوک سقفی . سفال سقفی . سفال ۴۰ فومدار . سفال فومدار . سوفال . و آجر قرمز _ آجر گلبهی آجر پلاک  آجر کارتنی آجر دوغابی آجر نسوز آجر لفتون آجر ده سوراخ آجر نما ده سوراخ آجر ۱۰ سوراخ آجر اصفهان آجر قزاقی آجر سنتی- آجر ۵ سوراخ آجر بسته بندی آجر لعابی آجر لعابدار را از بهترین کارخانه آجر اصفهان تهیه کنید 

لیست قیمت آجر نما اصفهان

نتیجه گیری :

اگر به دنبال مکانی هستید که قیمت آجر را به صرفه تر از بقیه مکان ها ارائه دهد . با شماره درج شده در بخش بالا تماس بگیرید و جدیدترین قیمت آجر را بگیرید . بیش از ۸ سال است که در زمینه فروش مصالح ساختمانی در اصفهان فعالیت می کنیم . ما همیشه سعی کرده ایم مشتریان خود را راضی نگه داریم .